Червонокам’янський ЗДО «Малятко»

Педагогічний колектив

Колектив закладу налічує 19 працівників.

Директор Шаповал Л.В.., вихователі Караповська, А.В. Міхно А.С., Заїка І.І., Тищенко Г.С., Голобок О.Г,асистент вихователя Пиндик Н.М., медична сестра Коломоєць О.І., помічники вихователів:Гаркуша С.Г., Габорак І.М.,Хоменко Н.С. , кухар Коваленко Т.М. ,завідувач господарством  Малахова Н.М. двірники Діхтяренко О.С. та Малахова Н.М. сторожі Діхтяренко М.М. та Громова В.Г.,кастелянша Даценко З.П.,оператор газової котельні РадомськийО.О., створюють спокійну та сприятливу атмосферу для безпечного радісного перебування дітей в закладі.

Працюють творчо та цілеспрямовано, керуючись ЗУ «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», Положенням про ДНЗ, Базовим компонентом дошкільної освіти , програмами навчання і виховання дітей  дошкільного віку «Дитина від 2 до 7 років», «Впевнений старт», інструктивно-методичними листами МОН України та методичними рекомендаціями районного методичного центру відділу освіти молоді та спорту Олександрійської райдержадміністрації.

Педагогічні працівники мають відповідну дошкільну освіту , підвищують кваліфікацію в Кіровоградському  інституті післядипломної педагогічної освіти ім. Василя  Сухомлинського та атестуються згідно «Положення про атестацію педпрацівників».

Щоб дати дитині іскорку знань,
                                     педагогу треба увібрати ціле море світла

В.О. Сухомлинський

Існує багато різних професій: цікавих, престижних, елітних, небезпечних, важливих, непомітних, необхідних, новомодних. Але є рідна, неповторна, надзвичайно важлива і відповідальна професія – вихователь дитячого садка.

Жоден космонавт на світі не витримає таких навантажень, жоден учений не зробить стільки відкриттів, жодна модель світу не зрівняється з нею в костюмі Весни чи Снігуроньки! Мистецтвом перевтілення вона володіє так само, як артисти театру і кіно.
        Вихователь у групі – найголовніша людина для маленької дитини. Дитина повністю довіряє вихователю, наділяє його авторитетом і гідними якостями: розумом, красою, добротою.

Переплетіння життя вихователів і дітей створює таку атмосферу, де народжуються нові думки й позиції, формуються позитивні моральні якості, задовольняються найвибагливіші бажання.

У нашій дружній "МАЛЯТКОВІЙ СІМ’Ї" ми всі разом з дітьми відкриваємо вікно у "Світ":

-    навчаємося берегти здоров'я, жити в гармонії з собою та з світом;

-    вчимося позитивної самооцінки та відповідальності;

-    розвиваємо чуттєвість, творчість, інтелект;

-    формуємо почуття власної гідності;

-    відкриваємо серця для спілкування.

До складу родини "МАЛЯТКО" входять такі групи:

- "Квіточка", група дітей раннього віку (3-й рік життя);

- "Ромашка", група дітей молодшого дошкільного віку (5-й рік життя);

- "Веселка", група дітей старшого дошкільного віку (6-й рік життя);

Кожна група - це окрема сім'я, яка має свої традиції та вподобання. Життя кожної сім'ї особливе та індивідуальне, та всі вони являються частиною великої дружньої родини.

Тези свідомості працівників ЗДО « МАЛЯТКО»

* немає нездібних - є ті, хто опановує по-іншому!

* немає імпульсивних    -   є безпосередні !

* немає агресивних -   є напористі!

*  немає повільних-   є розважливі!

*  немає ледачих  -   є розслаблені!

* немає  боязких  -   є обережні!

* немає гіперактивних -   є  енергійні!

* немає  не зрілих - є ті, які розквітають пізно!

* немає  дратівлих   -  є чутливі!

* немає  впертих  -  є наполегливі!