Червонокам’янський ЗДО «Малятко»

Навчальний процес

Навчально-виховний процес

Навчально-виховний процес, зорієнтований на дитину, допоможе реалізувати головну мету української освіти— створити умови для особистого розвитку і творчої самореалізації кожного громадянина України. Дитинство - це період становлення особистості дитини, виникнення особливо сприятливих передумов розквіту її індивідуальних творчих здібностей, обдарованості тощо. Саме тому так важливо забезпечити різнобічний розвиток дитячої психіки та можливості прояву особистості дитини.

Педагогічний колектив працює в тісній взаємодії з батьками, громадськістю, медичним закладом, дошкільними закладами ОТГ та Червонокам'янським ліцеєм .

В своїй роботі педагоги керуються:

-         Базовим компонентом дошкільної освіти;

-         Програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля;

-         Програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».

Заклад дошкільної освіти має спрямованість на комунікативний, національно-патріотичний та художньо-естетичний напрямки роботи.

На найближчу перспективу розвитку наш педагогічний колектив визначив такі пріоритетні напрями організації освітнього процесу:

1. Забезпечення національно-патріотичного, художньо-естетичного та мовленнєвого розвитку дітей в умовах закладу дошкільної освіти.

2. Розвиток креативного мислення та творчих здібностей дошкільнят засобами диференційованого підходу.

3.  Забезпечення розвивального ігрового простору в закладі дошкільної освіти .

Педагоги закладу працюють у ритмі сучасного життя, використовують елементи інноваційних методик навчання та виховання дошкільнят, вивчають передовий досвід дошкільної освіти.

Протягом 2011-2014 років завдяки допомозі сільської ради, СВК ім. Фрунзе, спонсорської допомоги батьків та підприємців  зроблено поточні ремонти загальних приміщень, заміна всіх вікон на енергозберігаючі, обладнано 2 туалетні кімнати, проведено водопровід, встановлено 2 бойлера, змінено огорожу, повністю перекрито дах. Подарунком для дітей стала альтанка, яку було придбано та встановлено за кошти СВК ім. Фрунзе.

Зараз у закладі функціонують три різновікові групи «Веселка», «Ромашка» та «Квіточка».  Вони забезпечені відповідними меблями, м’яким і твердим інвентарем, наочними і дидактичними атрибутами. Створені всі необхідні умови для безпечного та комфортного перебування малят. Територія закладу огороджена, становить 0.7 га., на якій розміщені ігрові споруди, розбиті клумби та овочеві грядки, насаджені фруктові, хвойні та листяні дерева, що дає змогу працівникам долучати малюків  до праці,  навчати догляду за рослинами, виховувати бережливе ставлення до навколишнього.

В закладі впроваджено соціально-педагогічний патронат для дітей, які не відвідують заклад.  Діти та батьки отримують кваліфіковану консультативну допомогу, які їм надають педагоги.